.

/Files/images/bukvi/дітям.png

(ІЗ ФОНДУ БІБЛІОТЕКИ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ.- ГІМНАЗІЯ СМТ ШАЦЬК")

Непосидючі, як весняний день,

Веселі й спритні, мов Котигорошки...

Хай доля вам пошле ясних пісень!

Я вас люблю, мої хороші!

Валентина ЛИСЮК

.

/Files/images/knigi/dtyam/гей.jpg

Гей В.С. Батько рік і дванадцять синів: Вірш-казка: для молодшого і середнього шкільного віку/ худож. Л. Хведчук. - Луцьк: Надстир’я, 2007. - 16 с.: іл.

Ця книжечка поетично-казкова розповідь про те, як батько Рік навчав дванадцятеро своїх синів-місяців любити природу, рідний край, не лінуватися робити добрі справи на благо людям.

.

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/Рисунок (15).jpg

Гуменюк Н.П. Котилася писанка: Вірші. - Луцьк: Надстир’я, 2004. - 28 с.: іл.

.

.

.

.

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/Рисунок (16).jpg/Files/images/knigi/dtyam/Рисунок (17).jpg

Гуменюк Н. В України – іменини : пісні для дітей / Н. Гуменюк. – Луцьк : Надстир’я, 2014. – 32 с.

До пісенного збірника увійшла лише частина пісень, написаних композиторами на вірші відомої української письменниці Надії Гуменюк для дітей. Але це твори, вже перевірені часом і слухацькою аудиторією. Так, пісня «Україна» (музика Миколи Ведмедері, аранжування Андрія Войнаровського) стала візитівкою нашої країни на міжнародних фольклорних фестивалях. Колядка, написана на вірш «Святвечір», – у репертуарі багатьох українських колективів, часто звучить на Українському радіо…

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/сни.jpg

Корнійчук Н.Ф. Сни метелика: Для дітей дошкільного і молодшого шк. віку/ мал. Автора. - Луцьк: Надстир’я, 1997. - 16 с.: іл.

Перегорнувши цю книжечку, ти помандруєш разом із головним героєм — метеликом Лимонником у світ живої природи, дізнаєшся про інших різноманітних метеликів, родичів героя, їх пригоди. У книжечці йдеться про таємниці взаємостосунків у живій природі, вона вчить відрізняти добро від зла.

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/куріпки.jpg

Корнійчук Н.Ф. Хитрі куріпки: Казка для маленьких про охорону природи: для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку/ мал автора. - Луцьк: Надстир’я, 1997. - 23 с.: іл.

Авторка цієї книжечки дуже любить природу і діточок, і для них багато пише, бо вважає, що діти — це квіти нашої землі, майбутнє рідної України.

.

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/лисюк.jpg

Лисюк В. П. Пахне медом літечко: Вірші для дітей дошкільного та молодшого шк. віку/ мал. О. Мединської. - Луцьк: Волинська книга, 2007. - 16 с.

Зі сторінок книжки поезій Валентини ЛИСЮК “сонячно всміхаються” вербові котики, хмаринка “крилами лопоче”, “потирає долонечки” метелик, “боронить сім’ю” гусак. Тут є “Новий рік”, “Провесінь” і “Вечір”. А ще разом із поетесою “Після сніданку” можна відвідати “Зоопарк”, або посидіти “Біля річки”. Подорожуйте із задоволенням!

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/колискова.jpg

Простопчук В. Колискова/мал. М. Волошина. - Луцьк: Надстир’я, 1996. - 8 с.: іл.

Любим діткам надобраніч:

Коте-коточку, вийди з куточка,
Сон любим очкам дай.
Спи, моє серце,
Спи, моє сонце,
Спи, баю-баю, бай.

/Files/images/knigi/dtyam/струцюк.jpg

Струцюк Й. Г. Крилата квітка: Казки: для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку/ худож. О. Тоцька. - Луцьк: ВАТ “Волинська обласна друкарня”, 2004. - 31 с.: іл.

Дитинство – це казка, казка – це завжди цікаво. Саме такі цікаві, повчальні, добрі казки чекають вас на сторінках цієї книги. Всі вони розповідають про дивовижний світ природи і всіх тих, хто в ньому живе.

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/трубач.jpg

Струцюк Й.Г. Романко і Трубач: повісті для мол. шк. віку/ мал. Г.М. Романова. - К.: Веселка, 1984. - 108 с.: іл.

Ця книжечка про поліську природу, про звірів і птахів, які живуть в українських лісах, про долю вовченяти, яке випадково потрапило до людей.

.

.

.

.

/Files/images/knigi/dtyam/чернецький.jpg

Чернецький І.І. Незрозумілий цей Ілько: оповідання для дітей мол. шк. віку/худож. Й. Кузишин. - Львів: Каменяр, 1989. - 31 с.: іл.

Книгу своїх оповідань волинський письменник адресує дітям молодшого шкільного віку. Нинішнім школярам розповідає він про воєнне і повоєнне дитинство — про дитинство свого покоління. Міцна хлоп’яча дружба, чесність, благородство юних душ у кожного проявляються по — своєму, та в усі часи ці якості — найдорожчий людський скарб, що так чисто і яскраво проявляється в дитинстві.

.

ЧИТАЄМО ТВОРИ
ВОЛИНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ
ДЛЯ ДІТЕЙ

.

/Files/images/anmashki/1/дівчинка читає.gif

.

Кiлькiсть переглядiв: 3658

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.